111

ЯК ЗАВЖДИ, ПОВІДОМЛЯЄ ДУРНИЦІ НАША ВЛАДА. ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПУСТОСЛІВЯМ ТА ПІАРОМ, ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ НАДАТИ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ ФАХІВЦІВ ТА ТЕСТІВ. ВЧОРА ЛІКАР-ЕПІДЕМІОЛОГ Володимир Паничев ПОВІДОМИВ під час засідання Тернопільського оперативного штабу боротьби з коронавірусом, в обласному лабораторному центрі наразі НЕМАЄ тест-систем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Керівник штабу в Монастириськах Павло Дронь оприлюднив у соцмережі критичний пост про роботу обласної  лабораторії, який проводить аналізи тестів на коронавірус:”Сьогодні вранці друга летальність в Монастириському районі 83-річної жінки з с.Горішня Слобідка. Хвора була шпиталізована в Монастириській районній лікарні і їй клінічно було виставлено підозру на COVID-19, 6 квітня відібрано у неї біопроби та відправлено в Обласний Вірусологічний Центр. Відповідь “+” на коронавірус отримано сьогодні вранці після її смерті. Така “оперативність” ОВЦентру неприйнятна”.

Це вже 4 летальний випадок на Тернопільщині.
Від коронавірусу померли 68-річний чоловік з Монастириського району, 57-річний священник із Заліщицького району, 57-річна жителька Козівського району, яка продавала молоко на ринку.
В Україні COVID-19 забрав життя 57 людей, 45 – одужали. Загальна кількість хворих – 1892.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.