БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ВИРУШАЮТЬ У БАК-ТУР (ТУР БЕЗПЕЧНИХ АВТО КОНЦЕРТІВ)! ЗУСТРІЧАЙТЕ У СВОЄМУ МІСТІ!

Поділитися

Перший авто концерт в Україні офіційно відбувся! І БЕZ ОБМЕЖЕНЬ разом з івент-агенцією Tikhonov Agency вирішили радувати своїх фанів ДАЛІ. Вперше в Україні музиканти вирушать у БАК- ТУР містами України, дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть його в автомобілі. Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту.

«Ми, в БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Ми оголошуємо перший автомобільний концерт! І поки не знімуть всі обмеження на зустрічі з вами – оголошуємо наш «Безпечний автомобільний тур» БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це.» – зазначає сам гурт.

Правила відвідування безпечного автомобільного концерту:

  1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля, у якому одночасно можуть знаходитись – 2 дорослих та 2 дітей до 15 років.
  2. При бажанні Ви можете купити ДОДАТКОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ДОРОСЛОГО за 400 грн. Тоді у машині може бути більше 2 дорослих.
  3. При в’їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ’ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.
  4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби індивідуального захисту.
  5. Виходити з автомобіля та перебувати біля нього дозволено з 10 червня 2020 року, також дозволено виходити у туалет, зону фудкорту, але при цьому з одягненою маскою та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.
  6. Заборонено пересуватися автомобілем по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.
  7. Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.
  8. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.
  9. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які будуть створювати дискомфорт іншим відвідувачам.

Місце зустрічі: міський аеропорт

Дата та час: 28 червня, 19:00

Тут можна купити квитки без комісії: https://tickets.karabas.com//PublicApi/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=9YOVlCeacWE9LOhPZk7hYg&lang=ru&event=1785341083

Епідемія коронавірусу продовжує шокувати: у Львівській області аж 125 хворих за добу

ВІДКРИТА ЗАЯВА Української гельсінської спілки з прав людини ЩОДО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ СЕРГІЯ СТЕРНЕНКА