Коли водії котельні на Бульварі Просвіти перестануть забруднювати пішохідні доріжки і навчаться не розносити тонни болота на увесь масив “Дружба”

Поділитися


У Тернополі на масиві “Дружба” завжди було багато зелених насаджень, а тому затишно жити. За десятиліття мерства Сергія Надала всюди у Тернополі стелять бруківку: де треба, а де й ні. На бульварі Просвіти, між 16 школою і педагогічним університетом, поруч із котельнею теж проклали. Добре зробили.Навіть провели освітлення. Але на баланс не беруть ось уже кілька років. А далі почалось найцікавіше: водії котельні вирішили, щоб їм не хочеться об’їжджати, повідсували обмежувачі руху і почали ганяти через пішохідну зону. Коли поперек, а коли й поздовж. Як припекло.

Мешканці прилеглих будинків неодноразово робили завваження водіям, жалілися керівництву котельні, але шофери як розносили болото пішохідною доріжкою, так і розносять. Кудою їм їхати?- спитає критичний читач. Для вантажівок зробили спеціально облаштовану бруківкою дорогу аж на об’їзду. Але шоферам простіше навпоперек. Економлять нібито пів літри солярки. Але насправді тисячі дітей та дорослих крокує  болотом, розносячи його в університет, школу, дитсадочок. Невже така елементарна річ як культура праці відсутні у Тернопільтеплокомуненерго? Чи можливо Андрію Чумаку, директору тепловиків бракує кількох зрозумілих слів від безпосереднього керівника Сергія Надала?

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

За три дні Зелених свят у Тернопільській області виявили 60 хворих на коронавірус

Карантин врятував у Європі понад 3 мільйонів життів