У Трибухівцях відкрили відремонтований корпус школи

Поділитися

У селі Трибухівці Бучацького району відремонтували корпус старої школи за кошти платників податків України. Але влада говорить якусь маячню про “Велике будівництво”. Насправді, якби українці не платили податки, ніякої програми втілити в життя в не вдалося. Бо щось не віриться, що регіонали, які вернулись до влади, почали б вкладати власні кошти, вкрадені в українського народу за часів януковича-азарова. Останніх так і не покарали за їхні злочини проти українського суспільства.

Саме приміщення збудованої у 1954 році, ремонт тут не проводився ще з часів його створення. В аварійному стані знаходилась покрівля, були розбиті вікна та відсутні санвузли.

«У корпусі старої школи замінили дах, демонтували покрівлі, замінили підлогу, провели термомодернізацію та оздоблення стін. Облаштували додаткові класи та майстерні. Загальна кошторисна вартість проєкту  –  10 мільйонів 200 тис. гривень», – зазначає заступник голови ОДА Ігор Гайдук.

Як розповіла директор навчального закладу, в основному корпусі не було місця, де б могли здiйснювати заняття з трудового навчання. Тому уроки були змушені проводити в старому корпусі.

«Коли у будівлі обвалилася стеля, уроки не можна було проводити взагалі. Ми фактично опинилися у безвихідному становищі. Також обладнали додаткові класи та майстерні», – додає директор Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ореста Дмитрівна.

В планах – створити на базі Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. опорну школу, оскільки кількість дітей збільшується. Тому надважливим було забезпечити заклад додатковими навчальними приміщеннями.

«Трибухівська школа є прикладом того, що навіть зі старої будівлі ми можемо створити сучасні класи, забезпечити дітей якісним обладнанням, для того, щоб якісно надавати освітні послуги.. Насправді це є великий вклад роботи усіх, як підрядників, керівників громади так, і педагогічних працівників», – каже начальник управління освіти і науки Ольга Хома.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Украина после легализации игорного бизнеса займет 2-е место в СНГ

777 Original – как представлен интерфейс клуба и что делать для участия в розыгрыше лотереи