В Італії знайшли тіло українки, яку вбив співмешканець-циган

Поділитися

В Італії поліцейські знайшли тіло українки 42-річної Вікторії Вовкотруб. Її вбив колишній співмешканець, громадянин Сербії ромської національності 60-річний Кудрус Берісі.

Вбивця закопав жінку неподалік від свого будинку, біля покинутого клубу, закривавлений килим і одяг жінки хотів викинути на смітник. Тоді його і затримали поліцейські. Правоохоронці два дні вистежували його після того, як одна з подруг Вікторії заявила про її зникнення. Жінка повідомила поліції, що в той день, 4 листопада, вони зустрітися з Берісі. А після цього її ніхто не бачив.

Спочатку він відмовлявся називати місце, де заховав тіло. Правоохоронці обшукали всі покинуті будинки в окрузі. Також вони провели ДНК-експертизу плям крові і волосся, які виявили на килимі. Усе це належало Вікторії Вовкотруб. Коли Кадрусу пред’явили ці докази, він вказав, де закопав тіло колишньої коханої. Поліцейським знадобилося дві години 13 листопада, щоб відкопати тіло українки. Також у поліції заявляють, що Вікторія була вбита кілька днів тому в будинку цього чоловіка.

Як розповідають знайомі українки, Вікторія з Кадрусом була знайома 3 роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі.

Сам Кадрус давно живе в Італії, у нього є дозвіл на роботу. Але він, як правило, брався за будь-який разовий підробіток, кому що треба зробити по господарству, це все було неофіційно.

Вікторія Вовкотруб родом із Черкащини. У неї залишилися двоє дітей – дорослий син і донька-школярка. А також літні батьки. Кілька років тому жінка поїхала в Італію на заробітки, оскільки перспективи знайти роботу в Україні у неї не було. У чужій країні вона доглядала за літніми італійцями, а також підробляла в барі.

Весь тиждень, поки поліція шукала тіло жінки, багато хто сподівався, що вона жива. 11 листопада у Вікторії був день народження. І знайомі вітали її, писали побажання в соцмережі. Але в той день українки вже не було серед живих.

Вікторія Вовкотруб зникла понад тиждень тому в італійському місті Брешія. Її 60-річного цивільного чоловіка заарештували при спробі позбутися закривавленого одягу жінки.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Батьки восьмикласника з Лановецького району заплатять штраф 1700 гривень за зривання уроків

Я щиро радий, що у моїх дітей все чудово