Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити

Поділитися

«Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити» – про це заявив керівник Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш. А насправді яка ситуація? Напишіть у коментарях.
У Тернопільському обласному лабораторному центрі проводять безкоштовне ПЛР-тестування. Технічне забезпечення лабораторії дозволяє виконувати майже дві тисячі тестів за добу.
«В області закуплено достатню кількість тест-систем. Тому я наполягаю, щоб пацієнтів тестували у лабораторному центрі, а не в приватних клініках. Для цього, як мінімум, немає підстав, адже в нас є усі необхідні ресурси. Пацієнт не повинен витрачати кошти на послугу (а це близько 1200 грн), яку держава надає за бюджетні кошти», – зазначає голова ОДА Володимир Труш.
Згідно з постановою головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка, визначено хто і коли має має право пройти тестування. Якщо ж у тестуванні відмовляють, або скеровують у приватні лабораторії, звертайтеся у кол-центр (0800 60 20 19) чи в управління охорони здоров’я ТОДА.
До слова, мобільні бригади, які проводять забір зразків для тестування, та лабораторний центр працюють без вихідних. На постійному зв’язку з пацієнтами також повинні перебувати сімейні лікарі.
Тому при перших симптомах інфікування не чекайте понеділка.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Кинг – как создание профиля влияет на игру и как часто проводятся гонки

На Закарпатті новообрані депутати після присяги заспівали гімн Угорщини