Українська міфологія жива, сучасна та ще й допомагає творити добро. Це довів педагогічний колектив Тернопільської школи №28, який організував благодійну фотосесію «Слов’янська міфологія крізь глибину століть».
Автором ідеї виступила директорка школи Лілія Вавринів. На фотостудію перетворили звичайну учительську, на міфічний ліс ― шкільні вазони, на моделей ― вчителів. Вони втілили образи 20 міфологічних персонажів. Особливо приємно було побачити Вовкуню у виконанні Наталії Трачук адже це перше “фізичне” втілення адаптованого нами образу жінки-вовкулаки пише Чарівний світ.UA
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131296632_192742542522200_2547275838877234558_n.jpg)
За словами Наталії, саме Чарівний світ.UA надихнув її на перевтілення, а фотопроєкт, у свою чергу, надихнув учнів школи на вивчення українських міфів та легенд.Окрім популяризації української міфології, проєкт має благодійну мету. Всі відвідувачі фотовиставки «Слов’янська міфологія крізь глибину століть», яка відкрилася 13 грудня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка, мають змогу пожертвувати кошти на лікування онкохворих дітей.Із задоволенням ділимося з вами магічними фото! А ви ― обов’язково поділіться цим постом з друзями, щоб якомога більше людей дізналося про таку чудову ініціативу! Чарівний світ щиро радіє появі проєктів, що популяризують українську міфологію!
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131271638_192748085854979_6375643321050571244_n.jpg)
Ідея проєкту ― Лілія Вавринів
Фотограф ― Ревун Андрій
Зачіска та мейкап ― Таміла Демкура
Одяг ― Оксана Грицай
Підбір образів ― Ірина Складан
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131427194_192748119188309_6369302687981706139_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131226952_192747829188338_1903256785351535937_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131270156_192747535855034_2060903215863268794_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131357892_192747352521719_3550614408252181692_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131380794_192747212521733_3298641584298977212_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131236187_192747039188417_1750438068937275827_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131300085_192746809188440_2831481460204571218_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131612313_192746659188455_4529312366319919665_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131247688_192748672521587_7864662581133782109_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131183963_192748972521557_9147278399580324774_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131366675_192749149188206_411648548751189877_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131448494_192749325854855_1619394943995510094_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131354026_192749302521524_499886848894588303_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131453314_192749312521523_3485928527823955335_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131276639_192749812521473_7015494414389108960_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131266954_192749802521474_761103647771309267_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/131129299_192749842521470_626898466509019959_n.jpg)
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ
Долучайтесь до нашої групи у Вайбері
Ми в Instagram
Наша сторінка в facebook
Ми у whatsapp