У Тернопільській області так звані експерти зароблять на розробці стратегій Великої Березовиці та Заліщик

Поділитися

Програма “U-LEAD з Європою” рада повідомити про переможців конкурсу відбору територіальних громад для надання підтримки у розробці стратегій розвитку. Увесь маразм ситуації в тому, що українці змушені жити за примітивним утворенням громад, яке нав’язали зі столиці, “викроїли” під свої інтереси. Тернополяни знають, що втілює в життя реформу інженер з техніки безпеки та колишній найгірший мер Тернополя Вячеслав Негода.
Про це не інформують у Тернопільському регіональному офісі Програми “U-LEAD з Європою”. Тут тішаться, що організатори конкурсу отримали 183 заявки від громаді зі всієї України, з них обрали 48 переможців (по дві громади з кожної області). Якби в Європі були дурнішими, то “схематозники стратегій” намалювали б усі 183 плани. Головне – освоювати гранти.

Офіційно ж ця вся маячня звучить ось так:”Ключовими факторами успіху в цьому конкурсі були якість пропозиції, зобов’язання розпочати роботу з розробки стратегій розвитку, а також наявність відповідних напрацювань та кадрових ресурсів.
У Тернопільській області області для надання підтримки у розробці стратегій розвитку відібрали Великоберезовицьку селищну та Заліщицьку міську територіальні громади.
“U-LEAD з Європою” – це Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Понад дві третини тернопільських водіїв ігнорують ремені безпеки

Пацієнтські організації вимагають прозорого конкурсу на посаду голови Центру громадського здоров’я