В український прокат вийшов фільм Романа Перфільєва “Безславні Кріпаки”

Поділитися

Це альтернативна історія звільнення Тараса Шевченка з кріпацтва. Настільки альтернативна, що пани в ній мають вигляд ковбоїв, а українськими лісами бігають ніндзя.

Події розгортаються у 1844 році. Молодий Тарас Шевченко (Роман Луцький) нудиться у кріпацтві. Переховуючись від лютого імператора, в Україну потрапляє японський самурай. Познайомившись ближче із Тарасом, він вирішує навчити його бойовим мистецтвам. Тепер хлопцеві немає сенсу тікати з кріпацтва. Він готовий подивитися ворогові у вічі та битися до останньої краплі крові. Ворога крові, звісно, а не своєї. Комедійний бойовик «Безславні кріпаки» зняв режисер Роман Перфильєв. Ідея проекту спала йому на думку під час Революції Гідності, коли українські художники почали зображати класиків літератури у сучасних образах байкарів або хіпстерів. А чому б не зобразити Кобзаря самураєм? Перша назва фільму була «Тарас Шевченко: Перший самурай», згодом її змінили. Сценарій переміг на конкурсі патріотичного кіно і отримав фінансування від держави у розмірі 19.6 млн. грн. при загальному кошторисі у 24,5 млн. грн. Знімаючи фільм особливу увагу приділили костюмам та бойовим сценам.

Окрему ставку творці “Безславних кріпаків” зробили на каскадерів. Ця сама команда каскадерів працювала і над сиквелом «300 спартанців»! Майже всі вони — майстри спорту, багаторазові чемпіони України, але в кожного — свій напрямок.

Каскадери розповідають, що, надягаючи хакама ( традиційна деталь самурайського костюму), сумнівалися, що зможуть виконувати в них трюки, але все виявилося навпаки. Ми звикли бачити короткі кімоно каратистів, але даний самурайський одяг – довгий. На каскадерів приміряли повний комплект самурайського вбрання: верхнє і нижнє кімоно, шість різних поясів, які зав’язуються спеціальними вузлами.

Джекпот в казино на гривны Роял Лото

Стадіон тернопільського університету реконструює тендерний новачок