Тернополянин хотів взяти 5 тисяч доларів з коханця своєї дружини

Поділитися

Вимагали кошти й отримали 4300 доларів США за нерозголошення особистої інформації – у злочині підозрюють подружжя з Тернопільщини.

Молода дружина завела коханця. Про це довідався її чоловік. Після скандалу вирішив … заробити на коханцеві, оскільки той одружений і переживав, щоб про його походеньки не довідалась дружина.

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 189 КК України чоловіку та дружині, що вимагали й отримали від потерпілого 4300 доларів США за нерозголошення відомостей щодо нього.

Слідством встановлено, що подружжя володіло інформацією про особисте життя потерпілого та шантажувало її розповсюдженням, якщо він не заплатить їм 5000 доларів США. Чоловвік вирішив “зекономити” і звернувся до правоохоронців.

При отриманні 4300 доларів США з обіцяної суми чоловіка й жінку затримали правоохоронці у Тернополі біля Співочого поля, на вулиці Вербицького. Судом обрано запобіжні заходи підозрюваним, чоловікові – тримання під вартою із можливістю внесення застави, жінці – домашній арешт.Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

13 лютого «Піккардійська Терція» приїде у Тернопіль “З любов’ю для вас!”

Українська аудиторія Facebook та Instagram з липня 2020-го зросла на 1 млн кожна – до 16 та 14 млн відповідно