27 березня до Тернополя завітає “Океан Ельзи” з проектом “Оранжерея”

Поділитися

27 березня у палаці культури “Березіль” відбудеться концерт гурту “Океан Ельзи”. Це новий музичний проект Святослава Вакарчука “ОРАНЖЕРЕЯ” та його концертний тур весною 2021 року. Вартість квитків на концерт у Тернополі від 750 до 1950 гривень.

Найдешевші квитки на концерт у Житомирі, Полтаві та Вінниці (від 350 гривень). У Тернополі і Києві в палаці “Україна” найдешевший квиток на концерт – 750 гривень. У Харкові ціна стартує від 1200 гривень і сягає 2750 гривень. У рідному Львові ціни теж вражають і сягають 4500 гривень за білет.

Лідер гурту ось так описує підготовку до туру, який розпочнеться 15 березня з Житомира і триватиме до 28 квітня у Чернігові: “Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами? Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея». У ньому Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я гратиму на мелотроні. Плануємо також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів.

До програми концертів “Оранжереї” увійдуть декілька нових пісень, які я написав до майбутнього альбому ОЕ. А також, я б сказав, «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули.

Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних чи розважальних аренах, а в затишному колі найближчих людей. Таким за настроєм ми і бачимо цей проект – півтори години щирих музичних розмов.

Невдовзі ви почуєте першу пісню цього проекту. Разом з нею презентуємо і відео. До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назву проекту – “Оранжерея”. Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни чи літа, найпростіший спосіб згадати про них – зайти в оранжерею. Туди, де завжди тепло. У цьому і є суть мого нового музичного проекту: відчуття тепла, яке завжди з тобою”, поділився Святослав Вакарчук.

Тур “Оранжерея” заплановано на другу половину березня-квітень 2021 року. 

Під час виступів буде дотримано усіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції тощо стверджують організатори.

Вартість квитків на концерт у Тернополі. Зал палацу “Березіль” на 1100 місць

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Тернополянин Ігор Бабій переміг у “Меморіалі Небесної сотні” з шахів

Обряд “екзорцизму” пройшов в армії Білорусі