Наступна декада у Тернополі порадує любителів морозяної погоди. З 5 до 13 лютого у файному місті пануватимуть морози. У ніч з п’ятниці, 12 лютого на 13 вночі стовчики термометрів опустяться до 18 градусів морозу. Найхолоднішим днем другої декади буде 16 лютого. У день мороз буде не таким суворим – від 3 градусів морозу до 7.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/pogoda-scaled.jpg)
А ось третя декада лютого, на думку синоптиків, очікується порівняно теплою.
Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та whatsapp