Замість Деревляного в “Батьківщині” тепер в.о. голови Степан Горуц із ломбарду Ворка

Поділитися

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все” у Тернополі закінчилась “деревляна ера” в партії Юлії Тимошенко.

Сьогодні у залі філармонії відбулися “проводи” Василя Деревляного на “партійну пенсію”. Правда, Юлія Тимошенко не приїхала дякувати Деревляному. Прислали народного депутата Сергія Соболєва. Кажуть він і пролобіював на місце Деревляного свою людину – в.о. голови Степана Горуца. Його не обирали. Призначили зі столиці. Те, що Горуц не відомий у громадсько-політичному житті Тернополя до уваги не брали. В інтернет-мережі можна знайти лише дані, що він пов’язаний із занепадаючим тернопільським ринком. У травні 2014 році Сергій Соболєв приїжджав на тернопільський ринок. Степан Горуц на фото там поруч із ним і зазаначений як комерційний директор тернопільського ринку.

У відкритому каталозі компаній, Степан Богданович Горуц зазначений із листопада 2018 року як керівник, засновник і бенефіціар ломбарду “Ворко і компанія”. Розмір статутного капіталу ломбарду – 350 тисяч гривень. Правда сам ломбард працює вже більше 10 років.

Також Степан Горуц очолює громадську організацію “Моя земля – Україна”. Він її теж заснував.

Заснував новий тимчасовий керівник партії і підрозділ безпеки і охорони “Легіон” зі статутним капіталом в 1 тисячу гривень.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Сьогодні у Тернопільській області померло 7 осіб від COVID-19

У Тернополі не посадили в тюрму залізничника, який крав на залізниці електроенергію для виробництва біткоїнів