Не дайте поцупити ваш telegram-канал

Поділитися

Останнім часом у Телеграмі частішають крадіжки каналів через вірусні файли. Схема проста: жертві пише начебто рекламодавець і хоче придбати рекламу; замість рекламного допису він кидає начебто архів з відео/картинками/ґіфками і тестом реклами, щоб адмін подивилися й відповів чи його влаштовує; жертва завантажує архів, запускає і втрачає доступ до своєї сторінки, а разом з тим і до каналу.

Така історія лиш одна із… Можуть скинути «електронний договір», «документ з умовами співпраці», навіть посилання на рекламовані сайти може містити віруси.

Ось кілька простих рішень, щоб зменшити ризик втрати каналу:

Не відкривайте жодні файли, архіви абощо від «рекламодавців».

Не переходьте за гіперпосиланнями. Перевіряйте дивні лінки на віруси. Не авторизуйтеся у Телеграм за жодними сторонніми посиланнями.

Активуйте двоетапту перевірку. Не зберігайте пароль від Телеграму на ПК ні в якому вигляді. Так, навіть укравши сесію, зловмисник не знайде пароль, а тому не зможе змінити власника каналу.

Встановіть локальний код блокування на вхід у Телеграм. У такому разі, вкравши сесію, зловмисник не зможе відкрити ваш клієнт.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

В Амстердамі 1300 людей покликали в клуб задля COVID-експерименту

У росіян буде дуже болісне лікування