Неграмотний дурбелик зі “Сніданку з 1+1” буде вчити медіаграмотності у тернопільському “протитанковому” університеті

Поділитися

На нашу електронну пошту прийшов лист, що 1+1 media school запускає курс «Медіаграмотність» разом з Західноукраїнським національним університетом (Тернопіль).

Звичайно піар-новина. Національний канал рекламується, університет собі намагається хоч якісь рейтинги підняти. Бо хто вчився в так званому економічному університеті імені Ющенка знає, що це за бурса для сільських бухгалтерів.

Здивувало, що у пафосно перейменованому університеті підібрали найгіршого ведучого «Сніданку з 1+1» Єгора Гордєєва, який ледь не в кожному реченні українською мовою робить помилки, а якщо імпровізує, то суржик з нього так і пре. Що може він навчити? Хіба як пропхатися на національний український канал не знаючи державної мови.

А в прес-релізі для наївних напхали ось такої маячні:”Освітній проєкт 1+1 media school продовжує співпрацю з навчальними закладами задля поширення знань про медіаграмотність. Окрім програми для школярів, курс «Медіаграмотність» адаптовано для студентів. Одним з перших ЗВО, який підтримав цей напрямок та долучився до програми, став Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль).

З 18 березня в рамках курсу «Медіаграмотність» від 1+1 media school розпочнеться навчання для студентів. Західноукраїнського національного університету. Протягом двох місяців навчання студенти зможуть опанувати навички критичного мислення при роботі з інформацією з різних ЗМІ, навчитись основам правильної комунікації та публічних виступів. Заняття проходитимуть під керівництвом викладачів та спікерів 1+1 media school. Куратором курсу та наставником для студентів стане ведучий «Сніданку з 1+1» та продюсер нового шоу «Твій день» − Єгор Гордєєв.

Курс було розроблено фахівцями 1+1 media та командою 1+1 media school. Навчальна програма включає навички грамотного опрацювання інформації та створення якісного контенту. Студенти зможуть прокачати свої soft та hard скіли і напрацювати матеріал для відео портфоліо. Навчання відбуватиметься у змішаному форматі: онлайн та офлайн. 80% програми курсу становлять практичні заняття, що чергуватимуться з теоретичними блоками. Опісля навчання студенти отримають дипломи та персональні відеовізитівки.

«Для нас надзвичайно важлива освітня складова роботи з школярам та студентами, адже медіаграмотність один з основних світових трендів, який демонструє, що публічні виступи, розуміння основних медіапроцесів, робота зі ЗМІ, критичне мислення та вміння працювати з інформацією – необхідні навички та знання для людини будь-якої професії в 21 столітті», − коментує запуск курсу Юрій Білокур, керівник 1+1 media school.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Міф про те, що в Росії вулицями бродять ведмеді, як виявилося, не міф

Голова Тернопільської районної ради отримує зарплати понад 55 тисяч гривень на місяць