За рік кількість українців у соцмережах зросла на 7 мільйонів

Поділитися

Українська аудиторія соцмереж за рік (у період з 2020 по 2021 рік) зросла на 7 мільйонів – на початку минулого року з України було 19 млн користувачів, у цьому році показник досяг 26 мільйонів.

Про це свідчать результати дослідження компанії GlobalLogic на основі відкритих даних (Data Report, Державна служба статистики, Kantar, PlusOne).

Зазначається, що зараз у соцмережах зареєстровані 60% населення України, тоді як у січні минулого року було трохи більше 40%.

Також повідомляється, що з 2019 року кількість українців в Instagram зросла на 22%, а в Facebook – на 7%. Зараз ними користується 14 і 16 млн українців відповідно.

При цьому, за рік соцмережа TikTok досягла показника 16% користувачів з України, її зростання склало 500%.

Найпопулярнішою соцмережею залишається YouTube з охопленням 96% користувачів в Україні. У середньому на сайті вони проводять близько 40 хвилин в день.

Результати дослідження також свідчать, що кількість українських інтернет-користувачів зросла на 2 млн – це на 33% більше, ніж за 2019 рік, та на початку 2021 становила майже 30 млн., повідомляє Економічна правда

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

За останню добу від ускладнень коронавірусу померло 14 осіб в Тернопільській області, а загалом 666

Які додатки є майже в кожному смартфоні українця?