Facebook витратила понад $23 млн на безпеку Цукерберга в 2020 році

Поділитися

Компанія Facebook витратила в 2020 році понад $23 млн на безпеку свого генерального директора Марка Цукерберга. Про це пише The Verge з посиланням на інформацію Комісії з цінних паперів та бірж США. 

Зазначається, що стосовно Цукерберга компанія виявила «конкретні загрози».

«Він є синонімом Facebook, і, як наслідок, негативні настрої щодо нашої компанії безпосередньо пов’язані з паном Цукербергом і часто передаються йому», – прокоментували в IT-компанії.

Так, $23 млн було витрачено на особисту охорону в резиденціях Цукерберга та на поїздки для нього та його сім’ї. Генеральний директор також отримав додаткові $10 млн на персонал служби безпеки та інші витрати на безпеку.

Комітет з винагород, призначень і керівництва підприємства повідомив, що через можливі загрози ці витрати є доречними і необхідними. Крім того, Цукерберг отримує тільки $1 на рік в якості зарплати в Facebook, не отримуючи жодних преміальних виплат і винагород за акції.

На зборах акціонерів Facebook у травні Цукерберг запропонує час від часу пропонувати особисту безпеку для директорів, які не є співробітниками компанії.

У 2017 році Facebook витрачала на безпеку Марка Цукерберга всього $9 млн.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Forbes продав свою обкладинку за 333 тисячі доларів

Порошенко тримає у готівці понад 1,8 мільярда гривень