У одного чоловіка потрапила в лікарню дружина

Поділитися

Раптово заболів живіт. Далі все якось дуже швидко було, приїхала «Швидка», оглянули, відвезли. Чоловік від розгубленості поїхав слідом до лікарні. Поштовхався там, дізнався, що дружину відвезли на операцію. Йому веліли поки їхати додому. А потім зателефонувати.

Він повернувся у квартиру: там тихо. Речі лежать розкидані. Чашка з остиглим чаєм. Головне, він весь час, весь останній час сварився з дружиною. Грошей не вистачало. А вона тринькала гроші, купувала занадто багато продуктів. Вчора купила коробочку полуниць. Маленьку, за великі гроші. Пригорща штучних ягід за шалені гроші! Ну яка полуниця взимку, скажіть на милість! Вони ж не мільярдери. Ще крем купила. Ось баночка стоїть біля дзеркала. Теж занадто дорогий. Він бурчав і лаявся. На плиті суп. Скільки разів він говорив, що не треба стільки багато варити. Хто це буде їсти, вони ж удвох живуть! До сьогоднішнього дня жили удвох, так.

Він сів за комп’ютер. Він не хотів думати ні про що; але тут же відкрилася реклама курорту. Вона хотіла на курорт, на море. Це дуже дороге задоволення, він так і сказав. Бездумне марнотратство, коли треба платити іпотеку і розширювати житлоплощу. «Двушку» поміняти на трикімнатну. І яму треба під фундамент копати, будувати будинок. Машину пора міняти …І не тільки це.

Вона занадто довго займала ванну кімнату. Він сердився. Вони сварилися. А зараз – ванна вільна. І в ліжку можна хоч поперек лежати. Ніхто не завадить і ковдру стягувати не буде.

І можна палити в квартирі. Ніхто не закричить: «ти з глузду з’їхав! Припини!»… І можна дивитися футбол або політичні дебати.

А на дивані лежить її халатик з вишитим ведмежам. Поспіхом зім’ятий; вона переодягнулася через силу. Він халатик розправив, склав і заплакав, як трирічний малюк. Тому що одному нічого не треба. Одному погано. Нестерпно одному в будинку, де жили разом, удвох. Навіщо він лаявся? Навіщо економив на дрібницях? Вчепився в цю полуницю, як тарантул якийсь. Може, це у людини була остання радість? Ось так він один плакав, витираючи сльози халатиком. Від халата пахло дружиною.

А потім подзвонив і дізнався, що все пройшло нормально. Добре. І побіг до машини як божевільний. Поїхав за полуницею і купив відразу п’ять кілограмів. Багато прозорих коробочок з дорогими і не дуже ж то й смачними ягідками. Але у них все одно був трішечки полуничний смак. Присмак.Вся палата їла полуницю і всі хвалили. Дружині поки не можна було. Він роздав ягоди і сидів біля ліжка дружини. Щасливий. Щасливий, як усі, хто зміг втримати те, що майже втратив …

Анна Кірьянова

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Чи корисний березовий сік і чи шкодять деревам його збирачі?

Реп-виконавиця alyona alyona випускає новий альбом GALAS