Москалі у Франції намагалися запустити дискредитаційну кампанію проти вакцини Pfizer

Поділитися

У Франції намагалися запустити дискредитаційну кампанію проти вакцини Pfizer-BioNTech через популярних блогерів. Про це повідомляє BFMTV, пише “Європейська правда”. Як стало відомо, одночасно низка блогерів-“мільйонників” у понеділок отримали пропозицію від піар-агентства про розміщення за фінансову винагороду інформації з критикою вакцини Pfizer. Про це стало відомо з їхніх публікацій у соцмережах, де вони розповіли про пропозицію і засудили її. 

Агентство Fazze, нібито з Лондона, пропонувало великі гроші за критику вакцини і коментарі на користь AstraZeneca. Проте у журналістів виникли сумніви з приводу того, чи така компанія справді працює у центрі столиці. 

AstraZeneca у коментарі BFMTV категорично заперечила причетність до інформкампаній проти Pfizer.

“Ми суворо засуджуємо будь-які ініціативи, спрямовані на підрив довіри до вакцини, і категорично заперечуємо припущення про нашу участь у такій діяльності”, – заявив речник компанії.  

“Я не знаю, звідки ця ініціатива – чи з Франції, чи з-за кордону. Але це небезпечно і абсолютно безвідповідально”, – заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран. 

Журналісти BFMTV з’ясували, що агентство Fazze, схоже, входить до холдингу AdNow Media, зареєстрованого поблизу Лондона, з російським засновником

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Греція: тури на відкриті курорти

Вперше в Україні нардепа судитимуть за кнопкодавство