Поділитися

Компанія DB Schenker, підрозділ німецького залізничного оператора Deutsche Bahn, що спеціалізується на логістиці, впровадила інтелектуальні окуляри Picavi в операції з комплектування замовлень на складах в Німеччині.

Про це пише ЦТС з посиланням на Sea News.

В рамках тестування окуляри об’єднали з інтелектуальною скануючою рукавичкою ProGlove.

Picavi використовує окуляри від Google для проектування необхідної інформації в поле зору користувача. Це означає, що працівникам складу тепер не доведеться займати руки для того, щоб користуватися сканером або тримати документацію.

ProGlove – це інтелектуальна скануюча рукавичка. Для того щоб її активувати, достатньо стиснути руку в кулак. Ця технологія дозволяє співробітникам використовувати обидві руки для складання замовлень, в кілька разів збільшуючи продуктивність.

У DB Schenker вважають, що інтелектуальні технології дозволять в кілька разів збільшити продуктивність праці складських працівників і знизити кількість помилок.

Тестування окулярів Picavi в Бремені показало хороші результати. Разом обидва ці прилади, окуляри і рукавичка ProGlove проходили тести в Родгау, неподаліко від Франкфурта, і там результат був ще більш відчутний.

Як це працює. Технологія роботи смарт-комплекту така: після того як товар обрано, його код записується в базу даних рукавички, а наступне замовлення відображається на лінзі окулярів. Для управління окулярами користувачеві необхідно лише трохи змінити напрямок погляду, не змінюючи при цьому положення тіла або голови. Живиться система від батарейного блоку, який розміщується на поясі співробітника і важить всього 200 г.

Технологія вже пройшла всі тести і відмінно зарекомендувала себе. У найближчі роки її впровадження почнеться у всіх міжнародних відділеннях компанії, зазначили в DB Schenker.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

За смерть дворічної дитини, яка загинула під час пожежі, нестимуть відповідальність батьки

В Україні побудували першу за 10 років злітно-посадкову смугу