У Тернопільському технічному університеті загинув 30-річний доцент

Поділитися

8 липня близько 23:00 години 30-річний доцент кафедри кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя внаслідок падіння з висоти отримав травми несумісні з життям.

За попередньою інформацією, чоловік, перебуваючи на сходовій клітці третього поверху, перехилився через перило та впав на бетонне покриття першого поверху. Від отриманих травм працівник вузу помер.

Наразі Управлінням Держпраці у Тернопільській області вживаються заходи щодо утворення комісії та проведення спеціального розслідування нещасного випадку.

Що робив доцент серед ночі в університеті не повідомляється. Чи вживав алкоголь – також.

Офіційно повідомляють наступне:”

Ректорат, колектив кафедри та уся університетська спільнота Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з сумом сприйняла звістку про трагічну смерть доцента кафедри автомобілів Клендія Володимира Миколайовича. Клендій Володимир Миколайович був талановитим молодим ученим, здібним викладачем та відмінним організатором, який користувався повагою в співробітників та авторитетом у студентства.Володимир Миколайович народився 24 вересня 1990 р. У 2012 році закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістр технології машинобудування. У 2017 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» у Луцькому національному технічному університеті (друга вища освіта).В 2015 році захистив дисертаційну роботу за спеціальністю 05.05.05 – піднімально-транспортні машини, був стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених, опублікував за трудову діяльність понад 150 науково-методичних публікацій. Адміністрація, професорсько-викладацький колектив університету, висловлюють щирі співчуття родині, друзям та знайомим Володимира Миколайовича.Панахида відбудеться 10 липня за адресою: м. Бережани, вул. Шашкевича, 18 (час проведення буде уточнено додатково)Похорон відбудеться 11 липня у м. Бережани. Вічна пам’ять !🕯

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

В Україні з’являється ринок земель: що нас чекає

Фестиваль “Вільний духом. Пам’яті Ореста Квача” відбудеться в Заліщиках