У Великих Гаях продавці магазину працювали без оформлення трудових відносин

Поділитися

Інспектори праці Управління Держпраці провели інспектування у одному з магазинів продовольчих товарів, розташованого у селі Великі Гаї Тернопільського району. Під час заходу контролю було виявлено та задокументовано факт використання місцевим підприємцем праці двох працівників на посадах продавців без оформлення з ними трудових відносин.

За використання нелегальної праці до роботодавця, який не дослухався до порад фахівців Управління Держпраці під час інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведеної в рамках інформаційної кампанії, та продовжував використовувати незадекларовану працю, вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Окрім того, розпорядчим документом інспектори праці зобов’язали підприємця узаконити трудові відносини з найманими працівниками.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

5 правдивих фактів, в яких впізнає себе кожен знак Зодіаку

У Тернополі на будівлі “Текстерно” утеплюють стіну із панно Валерія Ламаха