Приєднуйся до ювілейного хакатону NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021

Поділитися

NASA Space Apps Challenge – це найбільший міжнародний космічний хакатон, організований за підтримки NASA. Вп’яте організатор локального етапу хакатону ГО “Асоціація Ноосфера”.

Тема цьогорічного хакатону – “The power of ten”! Протягом 48 годин вирішуй практичні завдання й челенджі від NASA разом з нами та зроби свій внесок у розв’язання глобальних проблем на Землі та у всесвіті. Тим паче зробити це можна не виходячи з дому, адже хакатон проходитиме онлайн. Для участі не обов’язково бути програмістом: якщо ти кодер, науковець, дизайнер, копірайтер, будівельник, технолог або просто фанат космосу – приєднуйся!

Дата проведення: 2-3 жовтня, 2021
Участь безкоштовна!

З 2012 до участі у змаганнях долучилися понад 161К+ ентузіастів космосу і технологій, дизайнерів, програмістів й інженерів зі 180 країн світу! Приєднуйся до ювілейного десятого Space Apps Challenge і ти!

Ready for action? Реєструйся за посиланням і обирай локацію Dnipro – https://2021.spaceappschallenge.org/locations/dnipro/event


Підписуйся на сторінку NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021 https://www.facebook.com/events/2352418784890509 та слідкуй за новинами!

Вгадайте, кому варять їсти з такої брудної води у Залужанській школі на Збаражчині?

Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук розповіла про свій зв’язок з Україною на 28 BookForum