Які сайти найпопулярніші в Україні?

Поділитися

Українці втомилися від новин.

Rozetka повернулася до топ5.

Укрпошта вдало випускає марки 

У травні всі новинні ресурси, соціальні мережі й месенджери, представлені у рейтингу популярних сайтів України, втратили в охопленні. Також вдвічі зменшилась середня частота контакту з сайтами новин в порівнянні з періодом початку російського повномасштабного вторгнення.
П’ятірка найпопулярніших новинних сайтів у травні: Tsn.ua (11-те місце), Pravda.com.ua (16-те місце), Unian.net (18-те місце), News.obozrevatel.com (20-те місце) та Ukrinform.ua (25-те місце).
Після не довгої перерви українці повернулися до онлайн-покупок. Olx.ua, Prom.ua та Еpicentrk.ua покращили свої показники охоплення. eCommerce лідер України Rozetka.com.ua знову увійшов в топ5 найпопулярніших сайтів.
Відновлення дистанційного навчання в освітніх закладах повернуло в топ-25 одразу три навчальні ресурси – Naurok.com.ua (13-те місце), Znanija.com (17-те місце) та Vseosvita.ua (21-ше місце).
Зважаючи на ситуацію в країні українці активізувалися з пошуком роботи – Work.ua посів 24 місце в рейтингу.
Успішний випуск поштових марок вдвічі збільшив охоплення сайту Ukrposhta.ua (12% інтернет-користувачів у травні 2022), який хоч і не потрапив до топ25, але подолав 74 сходинки в рейтингу від березня 2022 (35-те місце проти 109-го місця).
За словами Ірини Ворон, керівниці проєкту Kantar CMeter, результати дослідження свідчать, що українці поволі адаптуються до життя в умовах війни та повертаються до своєї звичної активності в мережі Інтернет.
«Після аномального стрибка у березні, коли українці не розуміли що станеться в подальші декілька годин, нині інтерес до новин скоротився. Дещо стабілізувалося користування Telegram, який сприймається українцями як джерело отримання новин. Зараз українці поволі повертаються до звичної активності в інтернеті – онлайн-шопінгу, перевірки погоди, дистанційного навчання та пошуку роботи», – зазначила аналітикиня.

Війна триває

Україна офіційно отримала статус кандидата на вступ в ЄС