Чому я перестав гнатися за коханням

Поділитися

Неодноразово закохуючись і страждаючи від кохання, в кінці кінців я прийняв той факт, що відносини приходять і йдуть.

Я навчився миритися з цим і не приймати занадто близько до серця, коли все йде не так, як я хочу. Я навчився пристосовувати свої очікування і не приймати будь-яку відмову або невдалі стосунки на особистий рахунок.

Я все ще вірю в кохання і завжди буду вірити, але воно стало менш казковим, а я став більш реалістичним.

Ось чому, коли мої чергові відносини розвалилися, а дівчина виявився не такою, якою я її уявляв, якщо чесно, я навіть не розчарувався.

Тому що мій розум постійно мене накручує і передбачає те, що ще не сталося. Моє серце переконує мене не бути занадто довірливим, інакше я залишуся ні з чим.

Тому ще до того, як почати зустрічатися з кимось, я вже думаю про те, що можу її втратити. Ще до того, як закохатися, я готую себе до розставання. Я бачу «Прощай» в кожному «Привіт». Я вбачаю не можливість відчути кохання, а можливість відчути біль.

Можливо, я вже не такий наївний чоловік, який сліпо йде за своїм серцем і найбільше на світі хоче кохати і бути коханим. Можливо, я більше не бачу сенсу в тому, щоб віддавати своє серце людям, які без коливань розбивають його на шматки.

Можливо, я втомився викладатися для людей, які не хочуть йти мені назустріч. Можливо, я став старшим і мудрішим, і розумію, що стосунки – це не найважливіше в житті.

Я краще зосереджу свої зусилля і час на щось більш надійне, як моя робота, яка віддає мені стільки ж, скільки я в неї вкладаю.

Я краще буду інвестувати в себе і покладатися на себе, ніж покладати всі надії на інших.

Я краще проведу час з важливими для мене людьми, ніж з тими, хто просто тимчасовий в моєму житті.

Можливо, я хочу чогось більш стабільного і справжнього, замість просто «хімії» і фізичного потягу, які дуже швидко проходить. Можливо, я хочу раціонального виду кохання, яке має сенс, замість того, яке кружляє голову, позбавляє здорового глузду і змушує робити те, про що я пізніше пошкодую.

Можливо, мені більше не здається романтичним гнатися за коханням і боротися до кінця за хеппі-енд, який існує тільки в моїй уяві. Можливо, я краще буду жити сам, замість того, щоб чекати тієї, хто передумає і повернеться до мене. Можливо, я не хочу витрачати свій час і зусилля на людей, які не гідні мене.

Можливо, я хочу чогось більш постійного. Я хочу бути для когось номером один. Я хочу природної любові, заради якої не доведеться так сильно трудитися.

Або, можливо, я вже зрозумів, що гідний набагато більшого. І я хочу сказати, що ви теж гідні більшого. Ви заслуговуєте всього кохання цього світу, за яким не потрібно гнатися.

Празник: для тих хто в темі

В Умані хасиди сплатили майже 10 мільйонів гривень туристичного збору