Скористайтесь добрими можливостями для митців

Поділитися
Підбірка можливостей для митців, які опинились в цей час за кордоном та шукають прихистку і змоги реалізуватися й працювати.
☑ Уряд Нідерландів оголосив про підтримку українських митців, які наразі знаходяться у Нідерландах і хочуть продовжили професійну діяльність. Грантова програма призначена для митців з різних галузей: кіно, література, образотворче мистецтво, культурна спадщина тощо. Максимальна сума гранту на одного митця становить 9000 євро.
Дедлайн: 15 листопада 2022 року
👉 Детальніше: https://bit.ly/3qwr7oV

☑ Празькі міські театри хочуть запропонувати українським митцям, які переїхали до Чеської Республіки внаслідок воєнного конфлікту в Україні, можливість продовжити перервану творчу роботу. Празькі міські театри також звертаються до студентів творчих ВНЗ, які мають навчальні проекти.
Надсилайте проектні пропозиції та резюме чеською, англійською або українською мовами на електронну пошту: anna.turlo@m-d-p.cz.
👉 Детальніше: https://bit.ly/3RNRX83

☑ В Австрії Федеральне міністерство мистецтва, культури, державної служби та спорту спільно з ініціативою «Офіс Україна — притулок для українських художників» надасть 200 тисяч євро для підтримки українських художників.
Податися на фінансування можна у колаборації з австрійською культурною установою чи приватною особою (заявка подається від імені австрійської сторони). Подаватися можуть також українські митці, що в цей момент перебувають в Австрії, та австрійські культурні організації й митці, що хочуть реалізувати проєкт в Україні. Допомогу у пошуку культурних партнерів у Австрії можна отримати в організації «Офіс Україна. Притулок для українських митців», заповнивши відповідну форму у них на сайті за посиланням.
☑ Фінансова підтримка організаціям у Польщі, які працюють у сфері української культури Допомогу можуть надати багаторазово.
Детальніше:https://bit.ly/3LwnAPG

☑ Для студентів-музикантів — продовження навчання у “Консерваторії італійської Швейцарії”
👉 Детальніше: https://bit.ly/3x6t5Rs

☑ Швейцарська програма резидентури для перекладачів, розташована в місті Вернетгаузен поблизу Цюриха. Проєкт пропонує перекладачам з усього світу творче та спокійне місце для роботи, розвитку та участі в численних конференціях чи семінарах.
Перекладачі, які претендують на стипендію, мають опублікувати принаймні один переклад.
Форму заявки можна подати в будь-який час через онлайн-форму

Чи можливо побудувати стратегію для медіа в умовах війни?

Що відбувається з організмом після 7 місяців стресу війни?