Людині потрібна свобода: ANGELINA BUKOVSKA презентує сингл “Такі близькі”

Поділитися

Співачка ANGELINA BUKOVSKA презентує новий українськомовний сингл «Такі близькі» — дивна суміш прив’язаності та безсилля, яка інколи переходить на стадію істеричного сміху та танцю

Пісня «Такі близькі» — це про безсилля, яке зароджене через прив’язаність, з яким потрібно попрощатись. В безсиллі народжуються нові звички, рішення які в спокійному стані ти б не зміг прийняти. 

«Ми не говоримо зараз про прив’язаність чоловіка і жінки, це щось глобальніше. Прив’язаність до брата, до сестри, до місяця в якому ти народився, до щоденних звичок без яких тобі важко жити. Та суть одна! Свобода – ось що потрібно людині! Свобода думок, свобода тіла, свобода душі», — коментує ANGELINA BUKOVSKA.

Людина від безсилля, найбезпечніше відчуває себе в позі ембріона. Прив’язаність ні до чого хорошого не приводить і завжди  має  блідий окрас. Єдиний вихід – Відчинити двері та піти, не озираючись, не жалкуючи  та не боячись.Єдиний вихід – сепарація.

Нагадаємо, нещодавно ANGELINA BUKOVSKA презентувала сингл «Тої весни» — глибокий зв’язок трьох станів однієї людини, в якому кожна прожита хвилина разом — мистецтво. Це про тих, хто не боїться говорити «Я тебе кохаю».

Національний олімпійський комітет у “надійних” ригіоналівських руках

Молода співачка із Івано-Франківська RODZYNKA осучаснила лемківську пісню “Гамерицький край”