Тернопільським управлінням СБУ завершено розслідування злочинів командира взводу бойовиків “днр”

Поділитися

Слідчі СБУ скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Донеччини, який добровільно перейшов на бік ворога та в складі збройних формувань «днр» окупував населені пункти Херсонщини.

Під час досудового розслідування встановлено, що 45-річний житель м. Новоградівка Донецької області у березні 2022 року добровільно перейшов на бік ворога та вступив до лав незаконного воєнізованого формування – «113 стрілецький полк мобілізаційного резерву днр».

Зрадник обійняв «посаду» командира взводу бойовиків, які у складі підрозділів російських окупаційних військ організовували роботу ворожих блокпостів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, а також здійснювали розшук і затримання проукраїнських жителів Скадовського району Херсонщини.

Досудове розслідування протиправної діяльності зрадника завершено. Зловмисник обвинувачується за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) та ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За зраду Батьківщині та співпрацю з ворогом йому загрожує довічне позбавлення волі.

Викриття та документування протиправної діяльності зрадника здійснювали співробітники Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури, повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

12 років за ґратами проведе російський кілер, який планував вбивства міністра оборони України та керівника розвідки Буданова

Вперше в історії українською мовою з івриту переведений текст Пасхальної Гаґади