Оксана Білозір розлучилася з чоловіком після 32 років шлюбу

Поділитися

У другому шлюбі Оксана Білозір прожила майже 33 роки. 25 квітня Роман Недзельський оголосив, що вони розлучилися. Це сталося ще наприкінці 2022 року. До суду подала сама співачка.
Про розлучення Роман Недзельський розповів випадково під час інтерв’ю блогеру Ростиславу Калацинському. Оксану Білозір він назвав колишньою дружиною та заявив, що офіційно їхній шлюб розпався наприкінці минулого року. Від співачки він отримав повістку до суду, але на жодне з засідань так і не з’явився через військову службу.

Просто банально я отримав повістку в суду, і нас розлучили. Оскільки я в армії, я не міг прийти на судове засідання, мене три рази не було й нас автоматично розлучили і все. Я був проти цього, ну Оксана подала. Сьогодні ми вже офіційно не є чоловіком і дружиною,
– заявив Роман Недзельський, повідомляє 24 канал.

Ба більше, після майже 33 років шлюбу вони не підтримують зв’язок, Оксана Білозір нібито не цікавиться, як її ексчоловік-військовий

“Я ж в армії, мене більше як рік вже немає вдома. У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім’ї. Я був одним з військових психологів, хто приймав цю інформацію, якось заспокоював. Але в той час я знав, що в мене та ж сама ситуація. І про це мало хто знав”, – поділився Недзельський.

До речі, це фото Оксана Білозір опублікувала в липні 2022 року в день його народження, називала “обдарованим Богом” і захоплювалася гідним чоловічим кроком – “стати на захисті сім’ї, родини, України”. Схоже, проблеми у шлюбі почалися вже після. Сам Роман Недзельський теж каже, що “минулого року ще все було нормально”, він навіть приїжджав до Львова на Великдень, і вони разом святили паски.

Оксана Білозір з ексчоловіком Романом Недзельським / Фото з інстаграму співачки

До речі, Роман Недзельський – заслужений діяч мистецтв України, музикант-гітарист і колишній генеральний директор Національного палацу мистецтв “Україна”. У шлюбі з Оксаною Білозір у них народилася син Ярослав.
Під час війни Роман Недзельський часто з’являється в інфопросторі не лише тому, що вступив до лав ЗСУ, а й тому, що чи не єдиний тісно спілкується з Олегом Винником. Минулого року вони навіть бачилися в Берліні.

Олег Винник з другом з ЗСУ / Фото з фейсбуку Романа Недзельського

Батько Оксани Білозір – Володимир Йосипович Розумкевич (нар. 1930, походить зі села Тустоголови, тепер Тернопільський район, Тернопільська область) — пенсіонер.

Першим чоловіком співачки  був Ігор Білозір, відомий композитор та співак, керівник ВІА “Ватра”, народний артист України. Трагічно загинув у травні 2000 року внаслідок мовного конфлікту, який виник у одному з львівських кафе із москалями Вороновим і Калініним. Перший відсидів всього два роки (засуджений на 10), та й то його більше бачили вдома, аніж був у тюремній камері, другий – відсидів п’ять (з 8–ми за вироком суду). Батенько Воронова – Олександр Воронов – на той час був заступником начальника Львівського міського управління внутрішніх справ, якому підпорядковувалися всі оперативно–розшукові служби.

 

Войовничі ти сильні – лесбійки-військові та геї з Тернополя та Івано-Франківська, що захищають Україну

Воїн зі Збаражчини збирає 40 тисяч гривень на ремонт авто для виконання оперативних завдань в ЗСУ