Українські волонтерки зі Швеції передали 13 автомобілів медичної допомоги

Поділитися

25 квітня у Львові відбулась урочиста передача 13 автомобілів швидкої допомоги для українських лікарень від фонду Help Ukraine Gothenburg, Гетеборг, Швеція.

Реалізувати проект вдалось за 2 місяці, адже, окрім збору коштів, волонтерки Help Ukraine Gothenburg мали знайти потрібні авто, закупити їх, перевірити на сервісному обслуговуванні та організувати логістику. 

Help Ukraine Gothenburg – це волонтерська організація, заснована українкою Катериною Благодир у Швеції. З початку повномасштабного вторгнення фонд активно допомагає українській армії та цивільному населенню, а також українцям, які зараз перебувають у Швеції. За минулий рік волонтери Help Ukraine Gothenburg зібрали 500 тис. дол. на придбання автівок швидкої допомоги для українських лікарень. За час роботи фонду було передано 23 авто для потреб українських військових частин та лікарень. 

Воїн зі Збаражчини збирає 40 тисяч гривень на ремонт авто для виконання оперативних завдань в ЗСУ

Тернопільський медичний університет на 34 місці у рейтингу університетів за показниками Scopus. “Протитанковий” економічний – 41, техуніверситет – 65, а педагогічний – 77