Рекорд України заради ЗСУ! 8-річна українка Кіра Касинець продекламувала найдовшу скоромовку у світі

Поділитися

Дорослий вчинок талановитої дитини. 8-річна Кіра Касинець з Ужгорода не вперше вражає Україну та світ своїми ораторськими здібностями. А от рекорд встановлює вперше. Дівчинка продекламувала напам’ять найдовшу скоромовку у світі, яка складалася із 1035 слів. На це Кірі знадобилося аж 6:23:95 хв. Встановлення унікального рекорду України відбулося наживо – у прямому ефірі телеканалу ТРК «Київ». Рекорд зафіксували в Національному Реєстрі Рекордів України.

Цей рекорд має важливу мету. Так маленька Кіра Касинець намагається привернути увагу громадськості і закликати людей не втомлюватись допомагати Збройним Силам України й усім, хто постраждав від воєнної агресії російських окупантів та потребує підтримки.

  • Я довго думала, як можу особисто допомогти нашим захисникам, – каже Кіра Касинець. – У мене було мільйон ідей. Допоки, нарешті, не придумала вивчити напам’ять ду-у-у-у-уже довгу скоромовку. Приготуйтесь – вона дійсно безкінечна… Якщо вважатимете, що мій рекорд вартий вашого донату, я буду безмежно щаслива!
Талановита маленька українка вирішила вкотре здивувати власними здібностями – вона є переможницею багатьох конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів із ораторського мистецтва й вокалу. Тренуватися перед рекордом дівчинці допомагала педагог з риторики Якушко Наталія Павлівна. На підготовку пішло близько двох місяців.
Декламуючи довжелезну україномовну скоромовку, дівчинка закликала людей донатити на дрон. Мова про DJI Mavic 3 FMC, вартість якого – 110 тисяч гривень. Усе, що буде пожертвовано в рамках рекорду Кіри Касинець, буде передано на закупівлю такого дрона до фонду Guzema Foundation, який заснований Валерією Гуземою та здійснює постійну допомогу військовим та лікарням.

За матеріалами СБУ судитимуть тернополянина, який добровільно приєднався до терористичної організації “лнр”

Депутатка викинула гроші через паркан, а чиновник назвав хабар – “допомогою ЗСУ”: як українські антикорупційні органи ловлять хабарників