Галицький камерний оркестр виступить з концертом патріотичної музики

Поділитися

Галицький камерний оркестр з нагоди Дня Незалежності України виступить з концертом патріотичної музики у храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Тернополі
Вже другий рік поспіль Муніципальний Галицький камерний оркестр з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України, із особливою патріотичною концертною програмою виступатиме у храмі. Цьогоріч музика українських композиторів, народні пісні у виконанні оркестру звучатимуть у церкві Матері Божої Неустанної Помочі в Тернополі, що на бульварі Данила Галицького,1Б. Виступ розпочнеться 24 серпня 2023 року о 12 годині.
Як відомо, нести слухачеві те, що переповнює серце, для артиста – найлегше і, водночас, найвідповідальніше. І якщо це любов до рідної землі, повага та щирість, турбота за її майбутнє, переживання про її сьогодення, це відданість і бережливе ставлення до традицій, та ще й передані у музиці, то створююється особливе за емоційним та духовним наповненням дійство. Сподіваємося, що піднесена та щира музика у виконанні Муніципального Галицького камерного оркестру внесе свій яскравий голос у святкування в Тернополі Дня Незалежності України.

“Про Тернопіль з любов’ю” – творчий подарунок Тернополю з нагоди Дня міста від поетеси Олени Лайко

4 Ігри Онлайн-казино Для Початківців