Творча зустріч з поетесою Оленою Лайко та представлення збірки «Про Тернопіль з любов’ю» відбудеться у Тернополі. Приурочено захід Дню Міста. У програмі звучатимуть вірші, есе, пісні, романтичні історії у авторському виконанні. Присутні зможуть оглянути виставку ілюстрацій та світлин до книжки. Зустріч відбудеться у п’ятницю, 25 серпня 2023 року, в фоє Українського Дому «Перемога». Початок о 15 годині. Запрошуються усі бажаючі – шанувальники поезії та Тернополя.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/banner_Mapa_Osvitni_Programy-150x150.jpg)
Більше 300 закладів освіти в Україні ухвалили рішення ввести в свій навчальний план міжнародні програми з підприємництва
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/369554417_856386352628766_4301711134503533522_n-150x150.jpg)