Співак Artus Pi : про Indie-музичну прем’єру з щіпкою гумору “Де ти, киця”, власну історію пошуку кохання

Поділитися

Співак Artus Pi започатковує та відкриває нові горизонти завдяки релізу нової пісні “Де ти, киця” для розвитку української музики! Artus Pi є новатором у популяризації інді-музики з щіпкою гумору в Україні. Нова композиція артиста допомагає у більш легкій формі подивитися на стосунки з партнером.

Пісня “Де ти, киця” – енергійна та весела, але водночас дає привід для роздумів, Artus Pi розповідає власну історію про пошуки кохання не дивлячись на зовнішні чи внутрішні обставини.

“Я той кіт, що шукає свою кицю”, – коментує співак.

Під час створення нової пісні “Де ти, киця”, Artus Pi потужно задумався над сенсом композиції, він поділився своїми думками з нами:

“Чи зможу я змінити стосунки парочок написавши цю пісню. Я вірю, що показуючи проблеми та етапи в стосунках закоханих з гуморним підтекстом, вони краще сприймуть мої слова та відшукають в них нові сенси!”.

Artus Pi дозволяє відкрити потаємну завісу його думок! Це перша пісня, де Artus Pi дивиться у майбутнє та має наміри шукати нове кохання, а не повертатися у болюче минуле та копатися у торішніх проблемах!

“Хочеться через музику бути таким добрим мудрецем, який допомагає людям з їхніми життєвими проблемами. Коли я пишу свою музику, то ніби закриваю якісь гештальти в середині себе. Відчуваю, що і людям від моїх пісень стає легше і вони ніби відпускають свої болі і полегшують собі життя”.

Ще змалечку Artus Pi був повністю захоплений світом музики! В 12 років артист попросив свою маму записати його на гру на гітарі, але натомість Artus Pi пішов на Дзюдо. Займаючись дзюдо 3 роки, співак мав непогані результати , але як коментує сам Artus Pi: ” Як показала доля, гітару та спів неможливо загасити в мені!”

Після того як Artus Pi не пройшов відбір в університецькому конкурсі, юнак відкинув ідею займатися музикою та вирішив почати пошуки свого кохання, артист ділиться, що доволі швидко знайшов її, одночасно майбутню й колишню дружину.

Коли співак розлучився , то почав багато вивчати про психологію стосунків. Прочитав немало книг, пройшов курс “Психологія відносин у парі” І паралельно артист займався з психологом. Це повністю змінило його бачення стосунків! Це у своїй мірі посприяло на розвиток артиста у музичній сфері, це також відображається на його творчості та тих сенсах, якими від ділиться зі слухачами через свої композиції!

Коли Artus Pi вперше записався на уроки вокалу, та відразу знайшов свого викладача. Яна – це вчителька, яка у всьому підтримувала співака. Саме вона передала цю легкість і доброту, яку Artus Pi використовує у своїх піснях.

Своїм прикладом співак Artus Pi хоче показати, що немає нічого неможливого, він почав професійно займатися музикою після 26 років, але вже за ці майже 2 роки кропіткої роботи артист записав 6 пісень, деякі з них: “Тебе вкусив зомбі”, “Макаронні сварки” ,”Готівка безготівкова”, “Тікай малиха” та нова композиція “Де ти, киця”! Також Artus Pi мав за честь більше 25 разів виступити зі своїми піснями на різних акустичних вечорах та квартирниках!

Співак Artus Pi також ділиться з нами своїми цілями на майбутнє:

“В мріях я точно не просто музикант. Я наставник, хочу мати музичну школу, мати власний бар-кафе, де буду запрошувати музикантів у ньому грати. Організовувати власні квартирники, але набагато масштабніші. Хочеться створити музичну атмосферу навколо себе. Дати можливість людям вчитися співати, і щоб потім в них було місце, де вони могли грати за бажанням та просто відпочивати у колі музикантів”

У вересні гурт Kalush Orchestra відправляються в тур Україною: 27 вересня – у Тернополі

Уряд виділив 3,5 млрд на відбудову: аналітики поставили під сумнів доцільність рішення