Гурт, який нещодавно потужно представив Україну на Євробаченні, виконав свої хіти «Не танцюю», Believe, «Мова тіла», Falling та, звичайно, Heart of Steel, який пролунав на сцені у Ліверпулі. TVORCHI також заспівали пісню «Мрійники», яку недавно презентували у фіті із The HARDKISS. Та головним сюрпризом для глядачів рідного міста стала лайв-прем’єра нового синглу артистів під назвою I Can’t Stop. Трек та кліп, який вийшов зранку 11 серпня, вперше прозвучав наживо саме у Тернополі та був прийнятий гучними оплесками.
У камерній атмосфері театру TVORCHI створили неповторне шоу: вражаючі світлові ефекти, діджейський соло-сет, яскраві костюми. Але найголовніше — безперечна підтримка глядачів, які відривалися під кожну пісню.
Артисти зізналися у коханні рідному місту та декілька разів говорили про, як давно мріяли про зустріч з тернополянами. У відповідь, глядачі подарували гурту море оплесків, подарунки, зроблені власноруч, та щирі емоції захоплення.
На біс TVORCHI виконали свій хіт “Іди сюда”, який разом з ними співав увесь зал, а деяким глядачам навіть вдалося потанцювати з кумирами на сцені.