Видимі і почуті. Центр спільних дій запустив подкаст і відео про рішення влади

Поділитися

Центр спільних дій запустив подкаст “Почуті / По суті” про те, як влада ухвалює важливі рішення і чи залучає всі заінтересовані сторони до цього процесу.

У подкасті журналістка розбирається у складних темах, спілкується зі спікерами з різних органів влади, які формують та втілюють державну політику, а також з представниками тих груп, на яких ця політика впливає.

У першому епізоді ви почуєте про залаштунки розробки закону про нацменшини. Журналістка пояснює, чому Україна не може дійти згоди з Румунією та Угорщиною, а також які потреби є в самих представників нацменшин.

Другий епізод присвячений деколонізації. У ньому ви почуєте, як працює російська асиміляційна політика й наскільки успішно Україна долає її наслідки в різних сферах.

Логічним продовженням подкасту став відеопроєкт “Видимі”. У ньому люди, на яких впливають ті чи інші рішення, можуть висловити свою конструктивну позицію щодо них. У відео можна почути навіть непопулярні думки, якщо вони не шкодять нацбезпеці.

Героєм першого відео став Йосиф Зісельс, дисидент єврейського походження та виконавчий віцепрезидент Конгресу національних громад України. Він розповів про недоліки закону про національні меншини та запропонував варіант розвʼязання проблеми.

Ветерани США презентували організацію, засновану для підтримки українських ветеранів

Як правильно вручати нагороди та відзнаки спортсменам