Я колись думала, що 30+ це глибока старість, а мені пишуть в дірект 18 річні хлопці і священники

Поділитися

Співачка Оля Цибульська презентувала новий кліп та сингл «Викликай поліцію», який вже став популярним у ТікТок.

Цю пісню співачка присвячує усім жінкам за 30. Жінка — стихійна, як природа. Особливо в 30+. Тут і про температуру повітря, і про свідоме ставлення до свого життя та його найсоковитіших років. Найкраще — не в минулому, не попереду, а прямо зараз. Не проґавте життя! Бо його попри все не можна поставити на паузу.

«Я колись думала, що 30+ — це глибока старість, а мені пишуть в дірект 18 річні хлопці і священники. Юні хлопці роблять компліменти зрілості і тілу , а святі отці вітають зі святами та переживають за душу. Дякую усім!», — коментує Оля Цибульська.

Якщо ж серйозно, то дуже хочу, аби ейджизм зник з нашого суспільства як у робочих, так і в особистих історіях. Ми всі старіємо і це природно. Вік це не страшно. Бійтесь не зморшок, а дурних думок.

«Викликай поліцію» — пісня-настрій про життя тут і зараз. Ми часто чекаємо слушного моменту, щоб нарешті стати щасливими. Ідеальних умов не буде ніколи. Особливо під час війни. Дозволяй собі хвилини для тепла та усмішки. Бо вони тримають нашу психіку і дають сили працювати на перемогу.

Разом із піснею співачка презентує й однойменну відеороботу, відзняту та зрежисовану її давньою подругою Роксоланою Кравчук.

«Ми з Рокс схожі у любові до справжнього і щирого. У кліпі «Сьогодні» піймали дощ на диких пагорбах поблизу Чернівців. А у «Викликай поліцію» — гаряче сонце на вулицях столиці. Через клятих росіян, що припхались на нашу землю і сіють горе, ми не встигаємо помічати й смакувати свої найкращі роки. Залишається прожити цей теплий вересень, як літо. Зупиняючись на мить, щоб включити приємну музику і на пам’ять зробити селфі», — розповідає Оля.

Вересень — це не початок осені. Вересень — це продовження літа. Тому «..Спека 30+..», пісня «Викликай поліцію» на повну гучність та атмосфера життя тут і зараз.

Apple MacBook Pro 14 та MacBook Pro 16: на що звернути увагу при покупці

Ціни зростають: скільки українцям доведеться платити за бензин