14 жовтня відбудеться авторська екскурсія виставкою “Майдан. Аркан”

Поділитися

14 жовтня о 14:00 відбудеться авторська екскурсія виставкою “Майдан. Аркан”. Її проведе художник Мар’ян Лунів.

Ви дізнаєтеся, що об’єднує старовинний гуцульський танець-посвяту “Аркан”, Революцію Гідності, боротьбу українців за свободу та сучасне мистецтво.

Живописець Мар’ян Лунів розповість зокрема, як полотна передають ідею збереження єдності та боротьби, чому митцям-початківцям не варто “боятися кольору” та як створити впізнаваний портрет, зобразивши лише очі.

На виставці представлено роботи з двох серій, над якими Мар’ян Лунів працював останні десять років та які марковано відтінками червоних барв, – “Аркан” та “Ліси”.

“Чому для мене ці обидві серії логічно поєднані між собою? Бо вони про ЛЮДИНУ, її місце в нашому крихкому світі. Бо на зміну тим Воїнам, що тримають небо, у коло Аркана стають інші. А на зміну зламаним деревам ліс проростає знову. Всі ми маємо своє коріння”, – розповідає художник Мар’ян Лунів.

Виставку “Майдан. Аркан” відкрили до десятої річниці Революції Гідності та з нагоди десятиріччя БО “Українське Фулбрайтівське коло”.

Вхід до Галереї протестного мистецтва та екскурсія безкоштовні, однак просимо зареєструватися.

Екскурсія триватиме 30 хвилин.

Виставка “Майдан. Аркан” триватиме до 5 листопада.

Галерея протестного мистецтва Музею Майдану працює з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00 за адресою: вул. Липська, 16, м. Київ.

13-15 жовтня Івано-Франківськ прийматиме Міжнародний форум Via Carpatia

На війні з російськими окупантами загинув Герой з Тернопільщини