До всесвітнього дня вчителя кращі STEM-заклади України отримали подарунки від проєкту STEAM Status: на Тернопільщині відзначили школу з Рогачина

Поділитися

Проєкт “Міжнародна STEAM стандартизація закладів освіти України STEAM Status” організований благодійною організацією “Фонд освітніх ініціатив”, який вже понад 11 років сприяє розвитку людського капіталу України. Ініціатива реалізується за підтримки професійної національної та міжнародної STEM-спільноти та соціально-відповідальних компаній.

Одним з перших кроків проєкту передбачено створення та постійне оновлення бази даних та візуальної карти закладів освіти України, які впроваджують STEM чи STEAM.

В дослідженні команди STEAM Status візьмуть участь понад 5 тисяч державних та приватних закладів освіти України, які будуть оцінені за показниками рівня підготовки фахівців та наявності необхідного технічного оснащення на відповідність стандартам STEAM TEAM, STEAM NOVATOR та STEAM PERSPECTIVE проєкту.

Символічно, що напередодні Дня вчителя, 29 вересня 2023 року, перші десять кращих STEM-команд України отримали свої Сертифікати стандартизації з найвищим рейтингом – STEAM TEAM 2023.

Привітали кращих STEM-педагогів країни та передали корисні технологічні подарунки для команд закладів освіти керівник проєкту STEAM Status, голова правління “Фонду освітніх ініціатив” Антон Дзюба та представники технологічних компаній-амбасадорів STEM-освіти в Україні: Олена Маслій-Шишова, керівниця КСВ-проєктів, директорка Департаменту по роботі з персоналом IT-Integrator, та Антон Ткаченко, регіональний представник Logitech Europe S.A по роботі з корпоративним та державним сектором в Україні, Молдові та країнах АДРІЇ.

Переможцями з найвищим рейтингом – STEAM TEAM 2023 – стали команди таких закладів освіти:

· Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ” Запорізької обласної ради, місто Запоріжжя;

· Новопечерська школа-ліцей І-ІІІ рівнів, місто Київ;

· Сарненський ліцей №5 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області місто Сарни;

· Сарненський ліцей №2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, місто Сарни;

· Заклад загальної середньої освіти Галицинівський ліцей-опорний навчальний заклад Галицинівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, село Галицинове;

· Криворізька гімназія №51 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, місто Кривий Ріг;

· Криворізький центрально-міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області, місто Кривий Ріг;

· Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, місто Черкаси;

· Рогачинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нараївської сільської ради Тернопільської області, село Рогачин;

· Царичанський ліцей Царичанської селищної ради Дніпропетровської областї, смт Царичанка.

Оцінювання закладів освіти та всі консультації щодо впровадження державної програми з реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) командою проєкту відбувається безкоштовно.

STEM / STEAM освіта для кожної української дитини – основа технологічного майбутнього України.

У Тернополі з сольним концертом виступить Іво Бобул

Трагічна звістка знову сколихнула Великоберезовицьку громаду – на війні загинув підполковник Андрій Бойко