Олег Скрипка. Зродились ми великої години!

Поділитися

Концерт “Олег Скрипка. Зродились ми великої години!”  відбудеться у Тернополі 8 жовтня в 19:00 на локації ПК Березіль. “Його пісні об’єднують і надихають, зміцнюють дух і актуалізовують героїку козацької доби. Його концерти проходять з неабиякими аншлагами в усіх куточках України. Він – із тих лідерів рок-сцени, кого радо зустрічають наші захисники на фронті, мужньо тримаючи оборону й обстоюючи незалежність і соборність нашої держави. Музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, аби підтримати українських бійців на передовій, лише впродовж минулого місяця виступив з 4 концертами під Бахмутом, де просто зараз йдуть запеклі бої”,- повідомляють організатори.

ОЛЕГ СКРИПКА: «Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції.

Співаймо, як співали вчора та у давнину, – відкритим серцем. Наші пісні – велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня – нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов!

Шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненародженних! Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!»

Вартість квитків від 340 до 800 гривень.

“Наша найголовніша робота сьогодні – допомагати ЗСУ”, – BURLA представив нову пісню “Мутки”

Професійна допомога при алкогольній проблемі в Києві