Представлено трейлер 6-го сезону історичного серіалу “Корона” на Netflix

Поділитися

З’явилися деякі подробиці щодо зйомок серій нового шостого сезону серіалу та про плановану дату його виходу. Як повідомили новини на МЕТА нові епізоди глядачі зможуть побачити вже дуже скоро, перший реліз нових серій запланований на 16 листопада. На стрімінговому сервісі Netflix вже доступний трейлер, у якому є багато цікавих моментів із нових серій історичного телесеріалу, присвяченого рокам правління Її Величності королеви Сполученого Королівства Єлизавети II.

Що буде у новому сезоні «Корони»

У завершальному шостому сезоні глядачі зможуть побачити серії, присвячені періоду життя королеви Великобританії, починаючи з 1997 року і закінчуючи 2005-м, повідомляють новини кіно з усього світу порталу МЕТА. У цей час відбулося дуже багато значних подій, які відбилися на її долі. Одним із них стала раптова загибель принцеси Діани. Обставини трагедії у фільмі не показані, проте шанувальники серіалу зможуть побачити багато цікавих епізодів, які передували цій трагічній події.

Також у роки, які будуть показані у фільмі, почалися стосунки між принцом Вільямом та Кейт Мідлтон. Дуже важливою подією для королівського двору стала весільна церемонія після одруження принца Чарльза з Камілою Паркер Боулз.

Дуже видовищною обіцяє бути сцена відзначення золотого ювілею королеви. 2002 року Єлизавета встигла побувати в кількох королівських турах, маршрут яких проходив через міста Великобританії. У такий спосіб королева хотіла висловити щиру подяку народу своєї країни.

За наявними даними 16 листопада стануть доступними для перегляду перші 4 серії останнього сезону, наступні з’являться на платформі Нетфлікс вже після 14 грудня.

Цікаві факти про серіал

Серіал «Корона» став одним із найдорожчих багатосерійних проєктів, знятих за останні роки. На створення шикарних деталей королівського інтер’єру, костюмів та інших елементів для зйомок лише на перший сезон було виділено близько 6,5 мільйонів доларів. Загалом на створення перших двох сезонів було витрачено близько 130 мільйонів доларів. При цьому серед акторів був лише один американець Джон Літгоу, який талановито зіграв роль Уінстона Черчілля.

Перший сезон серіалу встигла подивитися сама королева Єлизавета II. Вона була дуже вражена масштабом зйомок. За даними деяких джерел, фільм їй дуже сподобався, оскільки викликав ностальгічні спогади.

14 жовтня очікується суха та тепла погода. 15 жовтня пройдуть дощі

Палац у Роздолі оголошує конкурс бізнес-ідей на найкращу функцію