У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться форум “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

Поділитися

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх, хто цікавиться мистецтвом, космічною тематикою, філософією, екологією та історією культури на форум “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”.

Подія організована в межах проєкту “Космогонія”, який вже майже рік реалізують у музеї. 

Дата: 27 жовтня 2023 року

Тривалість: з 10:00 до 17:30

 

Ключові вектори обговорення:

  • Космогонія та космічне сприйняття – дослідження впливу космічних явищ та космогонії на сприйняття та натхнення в мистецтві та усвідомлення екологічних проблем.
  • Мистецтво як вираз людської рефлексії – обговорення ролі мистецтва у відображенні та вираженні наших роздумів про космос, природу та місце людини у світі.
  • Екологічна свідомість та сталість – розгляд важливості усвідомлення екологічних викликів та розвитку сталості в контексті Ноосфери Рефлексій.
  • Інтердисциплінарний підхід – обговорення спільних досліджень та проектів, які поєднують науку, мистецтво та екологію для досягнення більшого розуміння та покращення нашого світу.
  • Креативність та інновації – вивчення можливостей використання творчості, мистецького виразу та новаторських рішень для розв’язання глобальних проблем екології та космічних досліджень.

Форум відбудеться в офлайн форматі у місті Луцьк, за адресою: вулиця Карбишева, 1, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Також буде онлайн-трансляція. Участь у заході – безплатна. Необхідна реєстрація.

Телефони для довідок: 050 438 02 80. Більше дізнатися про форум, спікерів та тематики виступів можна за посиланням.

Наказ командира порушує ваші права?

росія уночі завдала удару поблизу Хмельницької АЕС