“SINATRA: CHRISTMAS” у Тернополі

Поділитися
Нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького “SINATRA: CHRISTMAS”!
Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, “Let It Snow”, “Jingle Bells”, “White Christmas” та інші.
Концерт “Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS” – чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі джазового квінтету “Impressions”.
У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та англійською мовами в авторських аранжуваннях учасників групи Денніса Аду (труба) та Олександра Малишева (фортепіано).
Труба – Денніс Аду;
Контрабас – Микола Кістеньов;
Фортепіано – Олександр Малишев;
Ударні – Ярослав Борис.
Для вас звучатимуть: “Let It Snow”, “Jingle Bells”, “White Christmas”, “Santa Claus Is Coming To Town”, “Silent Night, Holy Night”, “Magic Moments” та інші композиції.
«Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею – Річарда Берклі. Тривалий час проживав у Англії та Німеччині.
У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.
Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!

Ще один Паганіні розводитиме багатих лохів у Тернополі на бабло

За півтора місяці до “Harry Potter: Музика з кіносаги у виконанні оркестру” усі квитки вже продано