У Тернополі з новою концертною програмою виступить Наталія Бучинська

Поділитися

Пориньте у світ величі рідної культури! Народна артистка України, співачка Наталія Бучинська та відома тернополянка 10 грудня виступить у рідному місті із великою сольною програмою. Вечір обіцяє стати особливим для усіх прихильників української музики та таланту артистки. Подія відбудеться у ПК “Березіль” та розпочнеться о 18:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

У цей вечір Наталія Бучинська представить програму під назвою “Жоржини”, яка готує спеціально для жінок і всіх, хто цінує красу та музику. У своєму зверненні до глядачів, артистка наголошує: “Кожна українка – це прекрасна квітка. Чи це маленька дівчинка, чи мати, чий син боронить рідний край, чи бабуся, котра веде холодним ранком внука у садок, – саме вони і є тими чудовими українськими квітами – жоржинами”.

Програма вечора буде різноманітною та включатиме сердечну лірику, відкоректована війною, адже лінія жіночої долі є оберегом героїчної історії України. Також у цей вечір звучатимуть запальні танцювальні композиції та українські народні пісні, які торкнуться до душі кожного присутнього.

“Концертна програма «Жоржини» – це живий звук, несподіванки, сюрпризи та дві години прекрасної української пісні! Ви варті того, щоб почути краще, своє, миле серцю і душі, а також поспівати з улюбленою Народною артисткою України Наталією Бучинською. Не пропустіть зустріч з прекрасною українською піснею!”, – запрошують на подію організатори VINIL Concert agency.

10 грудня / 18:00 – Тернопіль, ПК “Березіль” ім. Леся Курбаса

Квитки на подію за посиланням:
https://bitly.ws/ZdHb

За порушення комендантської пропонують карати високими штрафами

Перший тур Володимира Дантеса “Чуєш”: у Тернополі зберуть касу 15 грудня