![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413970793_667820332179463_6627570591901841488_n-scaled.jpg)
По уквітчаній засніженій дорозі з рідного дому і до місця вічного спочинку провели полеглого захисника сотні жителів Лановецької громади. Ніхто не міг стримати сліз, бо всі знали Сергія як добру, щиру та життєрадісну людину.
«Розумію, що його вже немає, але серце відмовляється в це вірити. Та на все Божа воля, тож Він як люблячий отець забрав свою дитину з того пекла.» – поділився думками о. Ігор Шаринський.
Із Сергієм Лисаком сьогодні попрощалися назавжди, але пам’ять про нього житиме в наших серцях вічно.
«Це велика людина, яка безмежно любила Україну, свою рідну Лановеччину… Коли ми з ним востаннє бачились він говорив, що історія забирає землю і вертає назад, але найголовніше – зберегти націю!» – згадує Сергія міський голова Роман Казновецький.
Він розказував нам про воїнів УНР, УПА, які боролися за волю України, а тепер ми будемо розповідати нащадкам про нього – Сергія Лисака – Героя, який вів боротьбу за волю та незалежність України до останнього подиху.
Вічна йому слава!
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413970660_667820602179436_7120251787611708787_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413957218_667820932179403_1907246378885184688_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413946765_667821192179377_6808579271057481117_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413946348_667820528846110_65893837299673045_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413926554_667820895512740_4792560460535753136_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413926248_667820692179427_476182349240294985_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413926120_667820415512788_5035092358199857848_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413925249_667820238846139_1036415141739954852_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413925110_667820722179424_98280935717524552_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413844462_667820188846144_5912784407166077281_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413925029_667819702179526_8434978830965704569_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413925029_667819702179526_8434978830965704569_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413913174_667819992179497_3188978363501893276_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413913174_667819992179497_3188978363501893276_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413908616_667820452179451_702196629407987829_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413908616_667820452179451_702196629407987829_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413908341_667820105512819_4887197601080391685_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413908341_667820105512819_4887197601080391685_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905621_667819668846196_5433882354137966295_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905621_667819668846196_5433882354137966295_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905299_667820425512787_8064306958637664009_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905299_667820425512787_8064306958637664009_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905216_667819872179509_938290528389993955_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905216_667819872179509_938290528389993955_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413903125_667819732179523_1889926457771292796_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413903125_667819732179523_1889926457771292796_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413902891_667820275512802_3763887973053212807_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413902891_667820275512802_3763887973053212807_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413902171_667819905512839_4385577517295183485_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413902171_667819905512839_4385577517295183485_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413901515_667820668846096_739772499293928905_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413901515_667820668846096_739772499293928905_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898519_667820225512807_8565631688863570850_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898519_667820225512807_8565631688863570850_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898169_667820255512804_6895091744720499386_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898169_667820255512804_6895091744720499386_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898138_667819845512845_3493348815187537851_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413898138_667819845512845_3493348815187537851_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413895233_667820508846112_2570306235500521651_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413895233_667820508846112_2570306235500521651_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413894955_667819658846197_1601918724172168214_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413894955_667819658846197_1601918724172168214_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413894599_667819735512856_1754150649850233704_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413894599_667819735512856_1754150649850233704_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892602_667820072179489_2805888075056622471_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892602_667820072179489_2805888075056622471_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892292_667819728846190_3839313011187046469_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892292_667819728846190_3839313011187046469_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892222_667820778846085_4511620594829951144_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413892222_667820778846085_4511620594829951144_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887526_667820878846075_7053474200170413666_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887526_667820878846075_7053474200170413666_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887487_667820542179442_6899065518000144238_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887487_667820542179442_6899065518000144238_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887125_667820632179433_1429447824713744737_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413887125_667820632179433_1429447824713744737_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413885281_667820158846147_3101506782968596258_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413885281_667820158846147_3101506782968596258_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413868062_667819778846185_144763627532276076_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413868062_667819778846185_144763627532276076_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413867413_667820122179484_7322455893278667618_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413867413_667820122179484_7322455893278667618_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413866856_667820302179466_3483439023192653948_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413866856_667820302179466_3483439023192653948_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413863746_667820935512736_3654972131348644678_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413863746_667820935512736_3654972131348644678_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413862289_667821075512722_5783577679075125023_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413862289_667821075512722_5783577679075125023_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413858164_667819685512861_6597760153929211932_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413858164_667819685512861_6597760153929211932_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413844462_667820188846144_5912784407166077281_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413844462_667820188846144_5912784407166077281_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413844462_667820188846144_5912784407166077281_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413843822_667821162179380_3584665717246641003_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413843822_667821162179380_3584665717246641003_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413843597_667820758846087_7126410797128428573_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413843597_667820758846087_7126410797128428573_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413790987_667820828846080_7777839603483150466_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413790987_667820828846080_7777839603483150466_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413052443_667820178846145_3885058093426380337_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/413052443_667820178846145_3885058093426380337_n-scaled.jpg)