21 грудня Тернопільська обласна філармонія приготувала для тернополян та гостей міста якийсь дивний мистецький дарунок – святкове дійство «РІЗДВЯНІ ПЕРЕДЗВОНИ». Різдво українці святкують 25 грудня, а у філармонії, як за совка, коли,боялись, що генсек завчасно сконає, почнуть колядувати за 4 дні наперед.
В програмі українські колядки ,віншування, щедрівки та хореографічні композиції.
17:30 «КОЛЯДА ЄДНАЄ». Участь беруть:
Академічний ансамбль народної музики «Візерунок» – художній керівник народний артист України Мирослав Бабчук, солістки – заслужені артистки України Світлана Бабчук та Ірина Гречко ;
Академічний камерний хор «Бревіс» – головний диригент заслужений артист України Святослав Дунець, хормейстер Іван Бобітко;
19:00 Музично- хореографічне дійство за мотивами повісті М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» за участю :
Академічного ансамблю танцю «Надзбручанка» – головний балетмейстер Микола Грушецький, балетмейстер – Володимир Турчин, вокального квартету “Акорд”, вокального тріо «Солов’ї Галичини” , народної артистки України Наталії Лемішки та Вікторії Мищій.
Ведуча – заслужена артистка України Адріана ОНУФРІЙЧУК.
Квитки у касі філармонії та на Karabas.com
Довідки за тел.: (0352) 25-07-48; 097-942-02-88
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/e74f51f473a1286699baaa0be8c4b9de127574d2-150x150.jpg)
е-Підприємець у Дії – запрацює послуга відкриття бізнесу онлайн
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/409655613_729470922546935_322314870981351964_n-150x150.jpg)