Як виглядатимуть українські міста, якщо не стерилізувати безпритульних тварин

Поділитися

Що буде, якщо не стерилізувати безпритульних тварин — відповідь ШІ

В останній вівторок лютого відзначається Всесвітній день стерилізації тварин, який заснований для того, щоб нагадати про важливість проведення цієї процедури як для здоров’я тварин, так і для життя суспільства в цілому. Royal Canin, який опікується питаннями благополуччя тварин, запитав у штучного інтелекту, як виглядатимуть українські міста в майбутньому, якщо не стерилізувати безпритульних тварин.

Проблема безпритульних тварин та їхнього неконтрольованого розмноження особливо загострилась під час війни, адже багато тварин залишилось без дому, були покинути або втекли. За даними UAnimals одна пара котів та всі їхні нащадки протягом 7 років можуть народити 420 тисяч кошенят, а одна пара собак та їхнє потомство за цей же період — 84 тис. цуценят. Тож що буде з українськими містами через 50 років, якщо не стерилізувати безпритульних тварин? Відповів ChatGPT:
Саме стерилізація на думку ветеринарних лікарів та експертів є найефективнішим і найгуманнішим рішенням для боротьби з неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин. За даними опитування, проведеного компанією Royal Canin спільно із Gradus Research у 2023 році, 82% українців підтримує цю думку та вважає стерилізацію безпритульних тварин дієвим та необхідним методом.

Стерилізація важлива не лише для контролю популяції безпритульних тварин, але й для забезпечення благополуччя наших домашніх улюбленців. Вона може продовжити життя тварини на 3-5 років та суттєво зменшує ризик появи пухлин та низки інших захворювань. Загалом українці підтримують стерилізацію домашніх улюбленців. Так, за даними вже згаданого опитування 50% українців підтримують стерилізацію тварин за будь-яких обставин і 38% — підтримує стерилізацію за наявності для неї об’єктивної причини.

“У Всесвітній День стерилізації тварин ми вкотре хотіли нагадати, що стерилізація домашніх улюбленців — це прояв відповідальності власника та піклування про благополуччя тварини. До того ж це можливість запобігти ряду захворювань та цим продовжити життя улюбленцю на безцінних декілька років, щоб провести їх разом із вашим вихованцем”, — прокоментував Олександр Айшпур, кандидат ветеринарних наук, фахівець з навчання Royal Canin.

Подорожчання води. Коли чекати зміни тарифів?

Працевлаштуйте учасників бойових дій з Тернопільщини – отримайте компенсацію!