Українська збірна виборола 76 медалей на змаганнях для ветеранів та військових у США

Поділитися

Українська спортивна команда повернулась зі Штатів, виборовши 76 медалей у змаганнях. З них: 43 золотих, 19 срібних, 14 бронзових.

У США відбулися спортивні змагання Повітряних Сил “United States Air Force and Marine Corps Trials 2024”, участь у яких взяли 30 українських ветеранів і військових. 19 березня команда повернулась додому.

Змагання United States Air Force and Marine Corps Trials в Україні організовано Мінветеранів спільно Українським ветеранським фондом, громадською організацією «Повернись живим!», благодійною організацією «Стратком Україна» та громадською організацією «Ігри Інвіктус Україна».

“Наша участь у цих змаганнях була не просто спортивною подією. Це була можливість продемонструвати світу наш незламний дух, силу волі та непохитну віру в перемогу. Ми змагалися, ми боролися, і, головне, ми довели, що немає нічого неможливого для тих, хто вірить у себе”, — каже Юрій Гапончук, капітан збірної.

На підготовку Національної збірної України до участі у змаганнях United States Air Force Trials 2024 виділено понад 18 млн гривень із бюджету Міністерства у справах ветеранів України.

“Українська збірна привезла не лише медалі зі змагань, а й налагодила неформальні зв’язки з американськими ветеранами, отримала досвід реабілітаційних тренувань, чим зможе поділитися зі своїм побратимам. Український ветеранський фонд розвиває напрям реінтеграції ветеранів через спорт. Наразі підтримали 8 організацій, які створюють для ветеранів можливості реабілітації через фізичну активність. Зокрема, підтримуємо розвиток проєкту Тренвет, у якому вже зареєстровані тренери із понад 30 міст. Це мобільний застосунок, через який ветерани та військові знаходять тренера та отримують безплатну спортивну реабілітацію”, — каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Нагадаємо, змагання тривали з 4 по 16 березня 2024 року. Українська збірна змагалася у дев’яти адаптивних видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних.

21 квітня у Тернополі відбудеться концерт Марини Круть

Трансмиссионные масла Motul – высокое качество и стабильность в работе