Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Збірна України не лише виборола путівку на Євро-2024, але й нагадала світу про наших полонених захисників Маріуполя та “Азовсталі”
1.3k перегляди
Поділитися
Наша футбольна збірна не лише перемогла суперників з Ісландії 2-1 та виборола путівку на Євро-2024, але й нагадала світу про наших полонених захисників Маріуполя та «Азовсталі»
Збірна розгорнула банери із надписами «Free Azovstal Defenders» та «Free Azov» під час підготовки до фінального матчу плей-оф відбору Євро-2024. А вчора, 26 березня, під час переможного матчу проти Ісландії, перфоманс на підтримку оборонців Маріуполя влаштували футбольні фанати. Аби нагадати присутнім та глядачам про сотні полонених захисників і закликали світ допомогти їх звільнити!