“Було морально незвично перебувати оголеним на майданчику”: MÉLOVIN презентував кліп “Dreamer”

Поділитися

У день свого 27-річчя MÉLOVIN презентував кліп на пісню “Dreamer”. У новій відеороботі артист продемонстрував шлях власного внутрішнього мрійника від народження і до… А заради втілення власного задуму, MÉLOVIN довелося перебороти страхи і вперше постати перед камерами оголеним.
У кліпі “Dreamer” MÉLOVIN відкрив аудиторії нову частинку своєї душі. Артист відверто поділився історією свого становлення, у якій час від часу траплялися зовсім не казкові події. Саме тому сьогодні MÉLOVIN закликає всіх і кожного – мріяти і не опускати руки на шляху до реалізації власних мрій.

“Ця робота особлива для мене саме через її глибину та філософію. «Народжені, щоб сяяти і ніяк інакше”: так ми всередині команди та з режисерами Павлом Закревським і Маріамі Погребинською охрестили цей кліп. Це історія від народження мрійника і до…, а до чого, кожен вирішить для себе сам після перегляду кліпу”, – поділився MÉLOVIN.
Для зйомок нової роботи MÉLOVIN обрав кілька цікавих образів – знайомий костюм із національного відбору на Євробачення-2024 та кілька його видозмінених версій у чорному та білому кольорах, а ще шокував відвертими кардрами, на які наважився лише заради ідеї кліпу:

У Тернополі виступить співак CHEEV: гостей чекає оновлена програма та всім відомі хіти «Гарно так», «Мрієшся», «Оберігати»

Бонусы от казино за номер телефона: как получить поощрение?